Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis ze schůze osadního výboru 01/2008

31. 1. 2008

Zápis ze schůze Osadního výboru Pilínkov – Hluboká ze dne 31.1.2008

  1. Omluva přítomným za neuskutečněné setkání OV ve 12/20007 (důvodem bylo mnoho omluv členů pro nepřítomnost před zasedáním)
  2. Informace o stavu stížnosti na dlouhodobý nízký rušivý hluk především v nočních hodinách, především v ulici Pilínkovské, z dosud neupřesněného zdroje – pracovníci hygieny sdělili, že měření provedou, podmínkou je však absence sněhu (pro přesnost měření), tedy zřejmě až na jaře 20008
  3. Informace o nabídce od PROBAČNÍ A MEDIAČNÍ SLUŽBY (PMS) ČR, středisko Liberec (pracovnice Mgr. TESARČÍKOVÁ) – možnost využití osob odsouzených k trestu obecně prospěšných prací (OPP) v případným pracím v Pilínkově. Informace od PMS k tématu OPP naleznete zde (Často kladené dotazy k zadávání a výkonu OPP v DOC) a zde (Informační leták k OPP v PDF).  Věc konzultována s MM LBC - zjištěno, že konkrétní pracovní možnosti pro město Liberec má na starosti výlučně MM Liberec, pí. Čechová. Pokud by od občanů Pilínkova vzešel rozumný nápad na konkrétní pracovní náplň v Pilínkově, vyrozumět o tomto jmenovanou pracovnici MM LBC, možno i cestou OV.
  4. Stav zamýšlené obnovy dětského hřiště poblíž hospody U HORÁKŮ.

Přítomno: bohužel nezapsáno...
(zapsal km)

Obrazek

Obrazek