Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na webovém serveru SPOLUZACI.CZ se nachází webová stránka těch, kteří pilínkovskou mateřkou školu opustili v roce 1974. Nepatříte náhodou mezi ně i Vy? Na stránce je množství informací ze života a setkání těchto lidí, kontakty, fotografie historické i ze srazů...

Přímý odkaz na danou stránku je zde (nejprve se na stránkách musíte zaregistrovat...; dále kontrolní otázka pro vstup na webovou stánku pro tuto třídu zní - "Název podniku, kterému školka patřila"; bez správné odpovědi se na stránky nedostanete...).

Jinak na zmíněném serveru  SPOLUZACI.CZ jsou tisíce stránek spolužáků - lidí, kteří  mají společné to, že spolu chodili do třídy, ať již na základní škole, střední apod. Pokud byste chtěli najít, zda Vás spolužáci někde "nehledají", či naopak byste chtěli vyhledat nějakého Vašeho historického kamaráda ze školy (! případně založit zcela novou zatím neexistující stránku Vaší třídy), zadejte do dále uvedeného odkazu pro vyhledání např. Vaše jméno či jméno hledané osoby (vyhledávat můžete ale i např. podle města...) - zde.

Dvě z fotografií z dané stránky MŠ (1974) si dovoluji zde uveřejnit (kliknutím se zvětší)...

Obrazek

Obrazek